Kariéra

Nájdite si svoje miesto v spoločnosti REAproperty.

Veríme v silu podnikateľského myslenia. Hľadáme ľudí, ktorí sa pohybujú rýchlo, majú veľké sny a chcú formovať smer svojej vlastnej kariéry a zároveň si vedia predstaviť cestu plnú realitných zážitokov. Budúcnosť nehnuteľností je inšpirovaná realitou, poháňaná technológiou a môže byť budovaná práve vami.

Našli ste si už svoje vysnívané miesto vo svete?

Spravte dôležitý krok.

Nové vymedzenie odvetvia prostredníctvom nových technológií a tvorivosti znamená, že musíme snívať o veľkých riešeniach a zároveň riešenia riadiť. Myšlienky našich zamestnancov nám pomáhajú formovať smer nášho podnikania.

Kontaktný formulár

  Rozviňte svoju kariéru.

  Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu. V spoločnosti REAproperty investujeme do každodenného rozvoja a vývoja našich ľudí. Prostredníctvom mentorstva cez vedúcich pracovníkov v odvetvý realít pomáhame našim zamestnancom zmeniť ambície na úspech.

  Nechajte sa viesť svojou vášňou.

  REAproperty je miesto, kde sa cenia vaše silné stránky a túžby. Spolupracujeme bez ega a náš tím vidí výsledky práce. REAproperty je miesto spolupatričnosti, kde príležitosti sú také neobmedzené, ako si ich vy sami vytvárate.

  Čo znamená budúcnosť nehnuteľností pre budúcnosť vašej kariéry?

  Sme technologicky založená spoločnosť, ktorá má ambície zmeniť obraz realitného priestoru ako nikto predtým. Preto hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú reálne učiť a rásť a sú motivovaní novými riešeniami tak, aby sa pripojili k nášmu tímu. Ste nováčikom v oblasti technológií a nehnuteľností? Žiaden problém. Modernizácia odvetvia znamená využívať odborné znalosti všetkých typov ľudí.

  Objavte otvorené príležitosti v spoločnosti REAproperty.

  Svoj profesijný životopis spolu so žiadosťou nám pošlite na email reapropertysk@gmail.com alebo prostredníctvom kontaktného formulára.