Dron video

Fotografovanie komerčných nehnuteľností

Letecká fotografia je už dlho súčasťou marketingu a to najmä prestížnych nehnuteľností. Tieto fotografie sa však tradične získavali z vrtuľníkov a boli vyhradené iba pre najdrahšie nehnuteľnosti. Drony výrazne znížili náklady na letecké fotografie a vďaka dronom sú dnes úžasné fotky a videá dostupné pre všetkých.

Prezentácia a ponuka

Prezentujte svoj majetok investorom alebo klientom pomocou zaujímavých leteckých videí a fotografií. Predveďte polohu vašej nehnuteľnosti, hlavné prístupové body, obľúbené predajne v okolí a ubytovanie s pohodlným parkovaním. Zachytávame všetky fotografie a videá vo vysokom rozlíšení, aby bola zaistená najvyššia kvalita a rozlíšenie. Používame technológiu od spoločnosti DJI. Konkrétnejšie drony rady DJI MAVIC 2 PRO a DJI MAVIC MINI.

Vyhotovíme pre Vás letecké snímky. Jednoducho nám poviete o vašom projekte a my sa už postaráme o zvyšok. Fotografie dokonca vylepšujeme a spoločne upravíme konečné video, takže vaše snímky sú pripravené na zdieľanie už ihneď po ich obdržaní.

V rámci vášho projektu môžeme pre Vás vyzdvihnúť umiestnenie vašej nehnuteľnosti, polohu a okolie, vstupné body a napríklad aj rôzne populárne maloobchodné predajne v rámci okolia.

Predveďte svoju budovu

Zachyťte nádherné obrázky svojich kancelárskych budov. Prilákajte nových nájomcov pomocou leteckých snímok, ktoré zvýrazňujú polohu a pohodlie vašej budovy, cesty, chodníky a reštaurácie v okolí. Predstavte silnú správu nehnuteľností, krásne terénne úpravy a pokojné prostredie s podmanivými marketingovými fotografiami pre potenciálnych klientov.

Vyzdvihnite umiestnenie vašej budovy, prekrásny rybník s výhľadom na budovu, chodníky, ktoré sa jemne navíjajú okolo budovy, a pohodlné parkovisko.

Predajte svoju spoločnosť

Použite zábery leteckého drona na vytvorenie pútavých videí o vašich nehnuteľnostiach. Získajte nádherné snímky z predtým neviditeľných uhlov. Natáčame letecké a pozemné fotografie s vysokým rozlíšením, ktoré sú ideálne aj na tlač brožúr, zarámovaných obrázkov a na rôzne iné kreatívne aj marketingové účely. Predveďte úplne nové obchodné centrum, kancelársku budovu alebo iné komerčné vlastníctvo s našimi profesionálne upravenými fotografiami a videami.

Prečo používať dron video v realitných kanceláriách?

Tento typ vizuálneho marketingu hovorí sám za seba: domy s leteckými snímkami sa predávajú až o 68% rýchlejšie ako domy bez!

Keď klient požiada o prezretie si nehnuteľnosti namiesto niekoľkých hodín fotografie, panorámy a osvetlenia, pomocou niekoľkých letov môže dron zachytiť celý pozemok a to už aj za pár minút.