Financovanie

S nami spolupracujúci, ale aj naši vlastní profesionáli v oblasti financií poskytujú našim klientom rôzne dôležité informácie a profesionálne služby počas celého procesu vybavovania úveru, alebo poistenia. V prípade vášho záujmu vám budú pomáhať a zastupovať Vás pri rôznych rokovaniach s finančnými inštitúciami alebo aj katastrálnym úradom, tak aby sme pre Vás získali čo možno ten najdostupnejší a pre Vás najvýhodnejší spôsob zabezpečenia Vášho nového bývania.

Obsiahlu ponuku so všetkými výhodami pre Vás, na ktoré ako naši klienti máte pri poskytovaní našich služieb nárok, môžete vybaviť dokonca aj v pohodlí domova bez časových obmedzení. Pripravíme pre Vás potrebné podklady tak, aby ste aj v rámci len jedinej návštevy banky mohli priamo potvrdiť variant financovania, ktorým sa rozhodnete financovať vaše nové bývanie.

Pre klientov našej realitnej kancelárie REA Property zabezpečujeme rozsiahle služby v oblastiach financovania a potrebného finančného zabezpečenia nehnuteľností a to napríklad:

Hypotéka
Pôžičky
Poistenie
Úvery
Medziúver
Refinancovanie hypotéky
Refinancovanie úveru
Hypotekárny úver
Hypotéka na pozemok

Obyčajne proces schválenia trvá len niekoľko dní ale v určitých prípadoch môže trvať aj niekoľko týždňov. V každej banke a u každého klienta je to individuálne.