Videoobhliadka

Nielen že videoobhliadky vizuálne zaujmú potenciálnych klientov alebo zákazníkov viac ako samotné fotografie, ale tiež im to umožní získať oveľa lepšiu predstavu o nehnuteľnosti. Podľa štatistík sa na inzerciu s videoprehliadkou klikne až o 40% viac ako na inzerciu bez virtuálnych prehliadok. Bežným trendom na sociálnych sieťach ako sú Instagram, alebo Facebook sa stalo video. Ponuka nehnuteľností si tiež tento spôsob inzercie vyžiadala. Video obhliadka nehnuteľnosti je stále dosť obľúbená. Pozornosť záujemcov o kúpu nehnuteľností prilákame prostredníctvom videa. Podľa štatistík až 98% ľudí v čase kupovania nehnuteľnosti používa internet veľmi často. Z týchto 98% potenciálnych kupcov uvádza až 46% že videoobhliadka je veľmi užitočná pri kúpe nehnuteľnosti.

Na základe štatistík ďalej majú inzercie s videoprehliadkov až o 40% viac kliknutí. O 95% viac volaní, dostanú o 65% viac emailov a o 49% viac skutočne potencionálnych zákazníkov.

Aj keď video obhliadku už dnes nahrádza modernejšia a účinnejšia 3D virtuálna prehliadka, tak stále ešte má svoj význam.