Property Management

Property management je služba určená pre majiteľov nehnuteľností, ktorí sa rozhodli svoje nehnuteľnosti prenajímať.

Realitná kancelária REAproperty poskytuje služby v oblasti správy a prenajímania nehnuteľností.
REAproperty je nezávislá realitná kancelária špecializujúca sa aj na správu nehnuteľností a prenájom nehnuteľností. Ponúkame vysoko konkurencieschopné a na mieru šité služby pre prenajímateľov od reklamy až po komplexnú správu nehnuteľností.

Pokrývame celé spektrum nehnuteľností, od izieb v zdieľaných domoch, študentských izbách, štúdiách a apartmánoch, mestských domoch až po vidiecke bývanie. Pri prenájme je veľmi podstatný už prvý dojem. Preto Vám pomôžeme vždy pripraviť vašu nehnuteľnosť tak, aby už na prvý pohľad očarila každého záujemcu. Takto dokonale pripravená nehnuteľnosť sa potom určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju potom prenajmeme už v čo najkratšom čase a popritom za najvyššiu možnú cenu.

Spoločnosť REAproperty prišla s dokonalým riešením správy a manažmentu nehnuteľností, aby výrazne odbremenila majiteľov nehnuteľností a znížila im stres v podnikaní v tejto oblasti. Odstraňujeme všetok Váš stres a zároveň zvyšujeme vaše zisky, tak že riešime starosti so všetkým za Vás a to od nájomcov až po údržbu nehnuteľností. Vyhľadáme pre Vás vhodného nájomcu. Zabezpečíme pre Vás obhliadky bez nutnosti investovania Vášho cenného času. Vyhľadáme pre Vás seriózneho záujemcu, ktorého si aj vopred preveríme. Pripravíme za Vás Nájomnú zmluvu vždy podľa najnovších platných zákonov.

V spoločnosti REAproperty sme hrdí na to, že sme jedným z najlepších prenajímateľov v tejto oblasti. Máme niekoľko profesionálnych a priateľských konzultantov pričom väčšina z nich sú zároveň aj majitelia rôznych nehnuteľností, ktorí majú dlhoročné skúsenosti na trhu s nehnuteľnosťami. Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, môžeme vám pomôcť! Naším cieľom je poskytovať profesionálne služby za konkurencieschopné ceny pre prenajímateľov a nájomcov.

Popri službe property management poskytujeme pomoc aj pri budovaní portfólia, vyhľadávaní nehnuteľností a riešime aj prestavbu. Ak je to potrebné vybavíme pre Vás akékoľvek potrebné opravy, či rekonštrukcie s Vašim súhlasom. Vždy Vám garantujeme celoročné obsadenie nehnuteľnosti. V opačnom prípade Vám vyhľadáme nového nájomcu úplne bezplatne. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich služieb v oblasti správy nehnuteľností alebo o rezidenčnom tíme REAproperty, zavolajte do našej kancelárie na číslo +421 948 398 000 a naši agenti vám radi pomôžu. Dúfame, že sa už čoskoro budeme počuť.